Collection: Bundle & Save
Looking to purchase multiple Trotman titles? We've created a range of bundles of our most popular titles. Add to your careers library and save up to 35%!
What's more, we offer an automatic 10% discount on all orders over £500. We can also offer bulk order and multi-copy discounts to schools and other organisations. Prefer to pay by invoice? No problem, you can opt to do so at the checkout. Contact us at info@trotman.co.uk for more information.
-
Digital Unis Bundle
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$235.00 - Sale price
- $165.00
- Unit price
- per
-
Digital Careers Bundle
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$241.00 - Sale price
- $170.00
- Unit price
- per
-
School Pack: Careers Leader Support Pack
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$65.00 - Sale price
- $45.00
- Unit price
- per
-
Getting Into: Series Pack (10 titles)
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$203.00 - Sale price
- $142.00
- Unit price
- per
-
School Pack: Getting Into University (6 titles)
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$145.00 - Sale price
- $102.00
- Unit price
- per
-
School Pack: Careers Library Favourites (4 titles)
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$120.00 - Sale price
- $84.00
- Unit price
- per
-
You're Hired: Series Pack (6 titles)
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$97.00 - Sale price
- $68.00
- Unit price
- per
-
Practise & Pass 11+ (English Bundle)
- Vendor
- Peter Williams
- Regular price
-
$40.00 - Sale price
- $28.00
- Unit price
- per
-
Practise & Pass 11+ (Maths Bundle)
- Vendor
- Peter Williams
- Regular price
-
$40.00 - Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
-
Practise & Pass 11+ (Verbal Reasoning Bundle)
- Vendor
- Peter Williams
- Regular price
-
$39.00 - Sale price
- $27.00
- Unit price
- per
-
Practise & Pass 11+ (Non-Verbal Reasoning Bundle)
- Vendor
- Peter Williams
- Regular price
-
$41.00 - Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
-
Getting Into: The New 2023 Editions (7 titles)
- Vendor
- Trotman Publishing
- Regular price
-
$147.00 - Sale price
- $103.00
- Unit price
- per